اعطای نمایندگی

دسته بندی
بازار کار و استخدام - استخدام بازاریابی و فروش

محل
تهران - تهران

شماره تماسقیمت
0

تاریخ ثبت آگهی
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

آدرس

????با اخــذ نمایندگی به درآمــدی دائمی برسید???? ????با کمترین ســــرمایه و بالاترین ســود???? مجموعه سامانه هوشمند در نظر دارد از شرکت های معتبر و موسسات و شخصیت های حقیقی و حقوقی که دارای سابقه فروش و سازماندهی بازار و توانایی لازم را در خود دیده و خود را حائز شرایط اخذ نمایندگی میدادند جهت اخذ نمایندگی و بررسی سوابق و تضمین ها دعوت به همکاری بعمل مینماید . ♦️شـــرایط اخذ نمایندگی شرکت به شرح ذیل است : _ ارائه درخواست سیستمی _مشخص نمودن دقیق محدوده نمایندگی _آدرس دقیق دفتــر و تلفن همراه و ثابت _عقدقرارداد موقت نمایندگی بصورت سیستمی _کسب نمودن اطلاعات آموزشی کار با پنل نمایندگی _کارت پایان خدمت برای آقایان _حداقل مدرک کارشناسی ???? متقاضیان محترم میتوانند درصورت دارا بودن شرایط موردنظر جهت رزرو و ثبت نام رزومه خود را به شماره وات ساپ زیر ارسال نمایند. 09195559428


توضیحات آگهی

????با اخــذ نمایندگی به درآمــدی دائمی برسید????

      ????با کمترین ســــرمایه و بالاترین ســود????

مجموعه سامانه هوشمند در نظر دارد  از شرکت های معتبر و موسسات و شخصیت های حقیقی و حقوقی که دارای سابقه فروش و سازماندهی بازار و توانایی لازم را در خود دیده و خود را حائز شرایط اخذ نمایندگی میدادند جهت اخذ نمایندگی و بررسی سوابق و تضمین ها دعوت به همکاری بعمل مینماید .


♦️شـــرایط اخذ نمایندگی شرکت به شرح ذیل است :

_ ارائه درخواست سیستمی 

_مشخص نمودن دقیق محدوده نمایندگی 

_آدرس دقیق دفتــر و تلفن همراه و ثابت 

_عقدقرارداد موقت نمایندگی بصورت سیستمی 

_کسب نمودن اطلاعات آموزشی کار با پنل نمایندگی 

_کارت پایان خدمت برای آقایان 

_حداقل مدرک کارشناسی ???? متقاضیان محترم میتوانند درصورت دارا بودن شرایط موردنظر  جهت رزرو و ثبت نام رزومه خود را به شماره وات ساپ زیر ارسال نمایند.

09195559428

برچسب های آگهی

نیازمندی ها

سایت نیازمندی ها سایتی مناسب ، قابل اطمینان و با امکانات پیشرفته جهت ثبت آگهی به صورت کاملاً رایگان و یا به صورت ستاره دار با هر موضوعی می باشد. ، با ثبت آگهی ستاره دار آگهی شما جزو اولین ها در صفحه گوگل خواهد بود.


اطلاعات تماس

021-91690254 026-32715155 0905-3272210

کرج ، هفت تیر ، بلوار دانش آموز ، ساختمان ارکید ، طبقه دوم ، واحد 3

نمادهای اعتماد نیازمندیها

طراحی سایت نیازمندی ها و سئو توسط

آیوا وب