مانیتور اندروید سانتافه با قیمت ویزه و نصب رایگان

دسته بندی
وسایل نقلیه - خدمات جانبی و تزئینات

محل
تهران - تهران

شماره تماس


لینک

قیمت

تاریخ ثبت آگهی
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

آدرس

ستارخان-مابین شادمان و بهبودی-پلاک 234-تیونینگ خودرو پارس آپشن


مانیتور اندروید سراتو را می توان بهترین انتخاب در بین نمونه های بسیار متنوع مانیتور سراتو موجود در بازار دانست.
با نصب مانیتور اندروید سراتو دیگر نمی توانید به هیچ عنوان هنگی مانیتور و سرعت پایین آن را تجربه نمایید. مانیتور اندروید سراتو این روزها بسیار مورد استقابل قرار گرفته است چراکه علاوه بر رفع نیاز های شما به عنوان یک مانیتور قیمت بسیار مناسبی دارد و کیفیت آن نیز بسیار بالا می باشد.
همچنین امکانات مانیتور اندروید نسبت به دیگر نمونه های مانیتور سراتو بسیار بیشتر می باشد. کیفیت مهم ترین اصل است و باید به آن توجه بسیار ویژه ای نمایید.
مانیتور اندروید سراتو می تواند به شما امکان پخش فایل های متنوع را در درن ماشن تان دهد. همچنین توجه داشته باشید که می توانید از نقشه آفلاین و آنلاین مانیتور اندروید سراتو استفاده نمایید که به شما در مسیریابی بسیار راحت تر کمک شایانی می نماید.
از طرفی می تواند تماس های خود را نیز از طریق این سیستم پاسخگو باشید.
مانیتور اندروید سراتو مجهز به وای فای می باشد و اینترنت داخلی خودرو را برای شما تامین می نماید. برای اطلاع از دیگر قابلیت ها و امکانات مانیتور اندروید سراتو می توانید با ما در تیونینگ خودرو پارس آپشن در ارتباط باشید.

نیازمندی ها

سایت نیازمندی ها سایتی مناسب ، قابل اطمینان و با امکانات پیشرفته جهت ثبت آگهی به صورت کاملاً رایگان و یا به صورت ستاره دار با هر موضوعی می باشد. ، با ثبت آگهی ستاره دار آگهی شما جزو اولین ها در صفحه گوگل خواهد بود.


نماد اعتماد نیازمندی ها

آینده ای بهتر را با ما تجربه کنید

شماره تماس : 09053272210 - 02632715155

طراحی سایت نیازمندی ها توسط آیوا وب